Udskriv Tilføj bogmærke

Ottestrup, Sorø Amt



 


Fødsel

Match 1 til 8 fra 8

   Efternavn, Fornavn    Fødsel    Person-ID 
1 Hansdatter, Karen  1782Ottestrup, Sorø Amt I19863
2 Jensdatter, Ane  16 feb. 1810Ottestrup, Sorø Amt I66
3 Jensen, Hans  1834Ottestrup, Sorø Amt I19051
4 Olsdatter, Mette Marie  6 jun. 1827Ottestrup, Sorø Amt I2091
5 Sørensdatter, Karen  CA 1794Ottestrup, Sorø Amt I639
6 Sørensdatter, Maren  1697Ottestrup, Sorø Amt I19872
7 Sørensen, Anders  13 aug. 1889Ottestrup, Sorø Amt I11844
8 Sørensen, Villy   I11845

Død

Match 1 til 4 fra 4

   Efternavn, Fornavn    Død    Person-ID 
1 Hansdatter, Karen  Ottestrup, Sorø Amt I19863
2 Hansdatter, Mette  25 feb. 1861Ottestrup, Sorø Amt I18064
3 Jensen, Jens  17 jan. 1872Ottestrup, Sorø Amt I18082
4 Nielsen, Ellen Kristine  23 nov. 1976Ottestrup, Sorø Amt I2454

Gift

Match 1 til 1 fra 1

   Familie    Gift    Familie-ID 
1 Sørensen / Caspersdatter  11 aug. 1754Ottestrup, Sorø Amt F208

Webstedet drives af The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 14.0.6, forfattet af Darrin Lythgoe © 2001-2026.

Opdateres af Arne Sørensen.